Hyundai

З моменту запуску моделі в 2018 році, попит на Hyundai Kona Electric перевершив усі очікування. А можливим це стало завдяки потужності, великому запасу ходу на одній зарядці та, безумовно, стильному вигляду кросоверу. Лише за два роки у світі було продано понад 120 000 електромобілів Kona Electric, понад 53 000 із них – в Європі.

У серпні три серійні моделі Kona Electric встановили новий рекорд, подолавши 1026 кілометрів на одному заряді батареї на німецькому Лозіццінгрі. В січні Kona Electric потрапила до Книги рекордів Гіннесу за «Найбільшу висоту, подолану на електромобілі» після того, як вона доїхала до точки у 5731 метр у Тибеті. На додачу до цих вражаючих подвигів, субкомпактний позашляховик також отримав ряд нагород: потрапив до переліку найкращих двигунів WardsAuto 10 у 2019 році, отримав звання «Доступний електричний автомобіль року» від премії Auto Express New Car Awards, а у квітні 2020 року журнал TopGear визнав Kona Electric «Кращим компактним сімейним автомобілем» в ході першої церемонії нагородження TopGear Electric Awards та в результаті 1600-кілометрової подорожі дев’ятьма європейськими країнами.

Нова Kona Electric отримала вдосконалений набір функцій безпеки та новітнє технологічне оснащення, а задля більш чіткого сучасного дизайну зазнала сміливого оновлення екстер’єру.

У березні компанія Hyundai розпочала виробництво Kona Electric на своєму чеському заводі,що дозволило оптимізувати час очікування клієнтами поставок нових електромобілів. Нова Kona Electric отримала ряд сміливих оновлень екстер’єру. Поєднавши лаконічний дизайн із обтічною формою, новий B-SUV не лишиться поза увагою, а на дорозі буде виділятися своєю футуристичністю та технологічністю.

Дизайн переднього бамперу привертає увагу відсутністю решітки радіатору й асиметричним зарядним портом, що із гордістю підкреслює приналежність моделі до електромобілів. Чітку зовнішність авто підсилюють нові сучасні світлодіодні денні ходові вогні. Нова Kona Electric зберегла накладки заднього бамперу, котрі надають загальному вигляду моделі завершеності та впізнаваності. Нові витягнуті та горизонтально розташовані задні ліхтарі гармонійно завершують ансамбль зовнішнього освітлення, перегукуючись із дизайном передніх фар. Екстер’єр нової Kona Electric доповнено 9 новими кольорами. Модель також можете бути виконана із контрастним фарбуванням даху в білому та чорному кольорах.

Вперше нова Kona Electric оснащена 10,25-дюймовою цифровою панеллю приладів, а також додатковим 10,25-дюймовий сенсорним дисплеєм із підтримкою аудіо, відео та навігації (AVN). Ультрасучасна мультимедійна система матиме все для зручності: від сервісів Hyundai LIVE до підтримки Apple CarPlay та Android Auto. Клієнти, які зупиняться на комплектації
з 8-дюймовим дисплеєм також зможуть підключати свої смартфони до мультимедійної системи завдяки Apple CarPlay та Android Auto.

На смак клієнта також доступний широкий вибір оздоблення та кольору інтер’єру, тож пасажири нової Kona Electric зможуть максимально комфортно розміститися у салоні. Задні сидіння нової Kona Electric обладнуються підігрівом, а додатковий USB-порт на другому ряді дозволить за потреби легко підзаряджати сумісні гаджети.

Як і попередня модель, нова Kona Electric пропонуватиметься із ємністю батареї на 39.2 та 64 кВт-год., з відповідною потужністю 136 та 204 к.с. та крутним моментом у 395 Нм. Максимальний запас ходу на одній зарядці батареї ємністю 64 кВт-год – 484 кілометрів, що наділяє електромобіль унікальними характеристиками в своєму класі. Електромобіль із ємністю батареї 39.2 кВт-год дозволить подолати 305 кілометрів на одному заряді (по циклу WLTP).

При підключенні до зарядного пристрою на 50 кВт батарею моделі можна зарядити до 80% за 64 хвилини. В той самий час, при використання зарядної станцію на 100 кВт, аналогічне заряджання відбувається за 47 хвилин.

В Україні нова Kona Electric з’явиться вже у 2021 році.