All

За нашими підрахунками, 2019 рік загалом буде сприятливим. Та Жовта Земляна Свинка буде більш щедра до тих, хто прислухається до наших порад, визначить чіткі цілі на майбутнє та прикладе зусилля до їх реалізації.

 

Овен
Овнам не варто гарячкувати з висновками про людей і події, що відбуваються. Емоції і кардинальні рішення можуть призвести до негативних наслідків, а ось якщо почати рік разом з розміреним і елегантним Ford Mondeo — все пройде на висоті!

Телець
Вже з початку року життя представників даного знаку стане насиченим і повним різких поворотів, в які відмінно увійде новий маневровий BMW X5. Але такий швидкий темп може спробувати підірвати здоров’я Тельців. Тому не варто забувати про правильне харчування, здоровий сон і правила дорожнього руху.

Близнюки
У сфері особистого життя сімейним представникам знаку може бракувати романтики. Але перш ніж звинувачувати у холодності свого партнера, заберіть його на новій Mazda CX-9 і відвезіть на відпочинок. Швидше за все, проблема вирішиться сама собою.

Рак
У цьому році організовані і консервативні Раки можуть зіткнутися з ситуаціями, коли ретельно прораховані справи з нез’ясовних обставин будуть переноситися на невизначений термін. Однак, якщо розділити ці ситуації з надійним Renault Koleos, все піде як по маслу.

Лев
Цілеспрямованість, красномовство і вміння донести до оточуючих свою точку зору будуть головними козирями Львів у цьому році. Рік Жовтого Кабана обіцяє представникам знаку чимало нових проектів і висот, які вони зможуть підкорити завдяки сильному характеру Mitsubishi L200.

Діва
Для працьовитих Дів наступаючий рік стане часом боротьби за свою думку і життєву позицію. Оскільки Вам доведеться не раз відстоювати свою точку зору і боротися за справедливість, відмінним вибором буде зробити своїм партнером — новий Hyundai Tucson.

Терези
2019 рік для Терезів — час творчих злетів. Саме зараз представникам цього знаку буде легко відшукати однодумців і заручитися підтримкою надійних партнерів. Особливо, якщо Ви під’їдете до них на новому граціозному BMW 6 серії.

Скорпіон
Рік Свині буде успішним для Скорпіонів в питаннях, пов’язаних з нерухомістю. А тому можна сміливо планувати покупку будинку. Але подумайте кілька разів, чи потрібен Вам ще один будинок, якщо спочатку можна дозволити собі комфортний смарт кросовер Ford Kuga. У сфері особистих відносин представникам знака зірки радять бути максимально відкритими і щирими.

Стрілець
У кар’єрних питаннях Стрільцям буде супроводжувати успіх. Тому можна сміливо братися за нові проекти, використовувати нові можливості та обирати представницький седан Renault Megane. Деякі представники цього знаку зможуть навіть кардинально змінити свою професію.

Козеріг
Наступаючий рік для Козерогів — прекрасна пора, щоб здійснити давні плани. У вас для цього вистачить і сил, і часу. Єдине, що може стати перешкодою на шляху, — відсутність нового флагмана Mazda 6. А тому не йдіть у неї на поводу — витрачайте з користю кожну хвилину, і дуже скоро опинитеся у наміченої вершини.

Водолій
Рік Свині для Водоліїв — прекрасна пора, щоб змінити своє життя в кращу сторону. Головне при цьому — переглянути життєві орієнтири. Цього року багато представників знака відкриють в собі нові грані і таланти, наприклад такі, як у нового стильного Hyundai Santa Fe.

Риби
У 2019 у Риб буде досить сил, щоб реалізувати свої плани і намічені цілі. Питання лише в тому, чи вистачить для цього терпіння і витримки, якщо поруч не буде надійного Mitsubishi Eclipse Cross. Поміркуйте над цим.

Бажаємо вдалого Нового року!

#ПоліссяМоторс #PolissyaMotorsFamily