All

Перемога на іспанському етапі WRC-2019 лідируючого екіпажу Hyundai Motorsport Тьєррі Невілль/Ніколя Жільсуль, а також зайняті екіпажами Данні Сордо/Карлос дель Баррійо і Себастьян Льоб/Даніель Елена третє і четверте місця, відповідно, дозволили команді з Альценау закріпитися на першому місці в Кубку виробників з 380 очками в активі. Відрив у 18 очок від другого місця, на якому розташувалася команда Toyota Racing з переможцем WRC-2019 в особистому заліку Оттом Тянаком на чолі, передбачав збереження інтриги — результат боротьби за Кубок мав вирішитися у фінальному раунді Чемпіонату, в Австралії.

2018 FIA World Rally Championship
Round 02, Rally Sweden
15-18 February 2018
Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul, Hyundai i20 Coupe WRC
Photographer: Austral
Worldwide copyright: Hyundai Motorsport GmbH

 

Але через стихійне лихо (в околицях міста Коффс Харбор, де мав відбутися завершальний етап WRC-2019, почалися масштабні лісові пожежі) організатори перегонів від Австралії і керівництво Міжнародної автомобільної асоціації (FIA) ухвалили рішення скасувати змагання. Перемога в командному заліку була достроково присуджена Hyundai Motorsport.

2019 FIA World Rally Championship
Round 09 Rally Finland
01-04 August 2019
Day 3, Action, Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul, Hyundai i20 Coupe WRC
Photographer: Fabien Dufour
Worldwide copyright: Hyundai Motorsport GmbH

 

«Перш за все, мені хотілося б сказати, що ми співпереживаємо і співчуваємо всім, хто постраждав від руйнівних лісових пожеж в регіоні Нового Південного Уельсу в Австралії. Ми безмежно пишаємося тим, що нам вперше в історії команди вдалося завоювати Кубок виробників FIA Чемпіонату світу з ралі. З моменту заснування Hyundai Motorsport у 2012 році на нашому заводі в Альценау ми створили чудову команду, яка невпинно працювала протягом семи років для досягнення цієї мети. Для нас велика честь внести свій вклад в глобальну стратегію бренду Hyundai за допомогою нашої діяльності в WRC. Ми також сподіваємося, що завойований нами в цьому році титул стане першим в низці майбутніх перемог», — заявив президент Hyundai Motorsport Скотт Но.

2019 FIA World Rally Championship
Round 13 Rally de España
24-27 October 2019
Day 1, Action, Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul, Hyundai i20 Coupe WRC
Photographer: Fabien Dufour
Worldwide copyright: Hyundai Motorsport GmbH

 

У сезоні 2019 року Hyundai Motorsport здобула 4 перемоги (три з них добув дует Невілль/Жільсуль, ще одну — екіпаж Сордо/дель Баррійо) і 13 разів займала призові місця. Запорукою успіху стала індивідуальна майстерність екіпажів і відмінно підготовлений до змагань ралійний автомобіль Hyundai i20 Coupe WRC, надійність і високу продуктивність якого не раз відзначали пілоти команди.

2019 FIA World Rally Championship
Round 13, Rally de España
24 — 27 October 2019
Thierry Neuville
Photographer: Austral
Worldwide copyright: Hyundai Motorsport GmbH

 

«Цей чемпіонат став особливим для нас: і по жорсткій конкурентній боротьбі, яку ми вели від раунду до раунду з провідними командами WRC, і по нелегким випробуванням, які витримав наш ралійний автомобіль Hyundai i20 Coupe WRC протягом усього сезону. На щастя, сьогодні, пройшовши цей довгий шлях, на якому у нас були і яскраві перемоги, і гіркі поразки, я можу з упевненістю сказати, що цей тріумф став результатом кропіткої роботи нашої великої команди. Кубок виробників-2019 — заслуга кожного члена команди Hyundai Motorsport. Сподіваюся, в новому сезоні ми повторимо цей успіх», — відмітив лідер команди Тьєррі Невілль.

2019 FIA World Rally Championship
Round 13 Rally de España
24-27 October 2019
Day 3, Podium, Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul, Hyundai i20 Coupe WRC, Andrea Adamo, Scott Noh
Photographer: Fabien Dufour
Worldwide copyright: Hyundai Motorsport GmbH

 

У майбутньому році географія Чемпіонату світу з ралі розшириться: етапи гонки приймуть три нові країни — Кенія, Нова Зеландія і Японія. Перший етап WRC-2020 традиційно відбудеться в Монте-Карло 23-26 січня.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» — офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.