All

2-6 липня, Верховинський район. Клуб позашляхових пригод, який з 2009 року отримав статус загону швидкого реагування Червоного хреста в Україні в надзвичайних ситуаціях, організував основний склад команди для гуманітарної експедиції з метою допомогти постраждалим в результаті повені. Компанія Mitsubishi Motors в Україні надала пікапи Mitsubishi L200 для перевезення продуктів першої необхідності, які стануть в пригоді, поки сполучення між селами та районним центром не буде налагоджено.

Протягом місії десятки малозабезпечених сімей в селах Стовпні, Грамотне, Голошина отримали продукти й медикаменти (антибіотики, знезаражувальні засоби для очищення води, засоби першої допомоги, протиаритмічні ліки для людей з серцевими захворюваннями). Ці села знаходяться високо в горах, дороги до них або зруйнувалися в результаті зсувів, або були розмиті, тому учасники місії подолали непростий шлях.

Дмитро Ковальов, голова Клубу позашляхових пригод: «З компанією Mitsubishi Motors Україна ми співпрацюємо досить давно, їх позашляховики нерідко ставали частиною наших гуманітарних місій. Радий, що і в цей раз компанія нас підтримала. Де пройшли Mitsubishi L200, ледь би пройшли інші. Положення з дорогами високо в горах і транспортне сполучення між селами завжди було непростим. Повінь значно погіршив ситуацію».

 

Інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» — офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні. Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» — забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.