Renault

 

Команда Renault DP World F1 Team набрала вісім очок на Гран-прі Бахрейну — Даніель Ріккардо посів сьоме місце, а Естебан Окон — дев’яте.

 

Проте результати гонки в минулу неділю були другорядні через два серйозні інциденти. У першому — пілот команди Haas Роман Грожан на великій швидкості врізався в захисний бар’єр на першому колі. Другий стався незабаром після відновлення гонки, коли машина Ленса Стролла з Racing Point перекинулася.

 

Renault DP World F1 Team бажає Роману і Ленсу якнайшвидшого одужання.

 

Гонка стала непростою для команди: пілоти мінялися місцями, змінювалися їхні позиції, коли після другого рестарту почалася хвиля піт-стопів.

 

Даніель заїжджав на піт-стоп на 17-му і 37-му колах, обидва рази встановлював шини Hard. У підсумку він фінішував сьомим. Естебан на 18-му колі встановив шини Medium, а на 35-му — Hard. Обидва пілоти на мить вступили в сутичку, потім Даніель був готовий відірватися і позмагатися за шосте місце, але його зусилля не були успішними, оскільки останні кола гонки пройшли під машиною безпеки. Естебан фінішував на дев’ятому місці.

 

Даніель Ріккардо, стартував 6-м, фінішував 7-м:

«Перш за все, я радий, що з Романом все добре. Після такої аварії результат не такий вже й важливий. Я був щасливий побачити, що він зміг вибратися з вогню. Я бажаю йому швидкого одужання. Це головне на сьогоднішній день. Якщо говорити про гонку, то нам хотілося б досягти більшого, але ми виклалися на повну і все ж заробили очки. Зараз ми зосереджені на наступній гонці, боротьба в Чемпіонаті триває».

 

Естебан Окон, стартував 7-м, фінішував 9-м:

«Головне, що ми почули гарні новини про здоров’я Романа. Я бажаю йому швидкого одужання. Божевільний інцидент. Команда сказала мені, що з ним все в порядку, але коли я дивився повтори аварії, в це неможливо було повірити. Це чудо, що він майже не постраждав. Після події результати гонки були вторинні. Потрібно зрозуміти, чому сьогодні машини McLaren були швидше, і на наступному тижні постаратися відіграти кілька очок».

 

Сиріл Абітебул, керівник команди:

«Після багатообіцяючої кваліфікації, в якій обидва гонщики заробили можливість стартувати в першій десятці на шинах Medium, ми розчаровані результатами гонки. Ми втратили позиції під час двох стартів, спочатку з Естебаном, потім з Даніелем, що вплинуло на хід гонки і не дозволило реалізувати нашу стратегію. У другому відрізку обом пілотам не вдалося одразу знайти потрібний темп, і з цим теж треба буде розібратися. До кінця гонки Даніель поїхав швидше і міг фінішувати шостим, якби не автомобіль безпеки. Результати цього вікенду не відповідають нашим амбіціям — нам потрібно перегрупуватися перед двома останніми перегонами. Я бажаю Роману якнайшвидшого одужання після цієї жахливої ​​аварії і сподіваюся знову побачити його за кермом до кінця сезону».

Daniel Ricciardo (AUS) Renault F1 Team RS20.
Bahrain Grand Prix, Sunday 29th November 2020. Sakhir, Bahrain.
FIA Pool Image for Editorial Use Only