All

Компанія «Хюндай Мотор Україна» робить приємний сюрприз покупцям автомобілів Hyundai, оголошуючи про встановлення спеціальної пропозиції* на лімітований склад моделей, в який входять i30 Fastback, Elantra, Grandeur, Creta, Tucson, Santa Fe (DM), Santa Fe (ТМ), Grand Santa Fe, H-1 та Genesis G80.

Динамічний i30 Fastback можна купити за святковою вигодою до 70 109 гривень. Спеціальна пропозиція діє на версію моделі з бензиновим турбодвигуном об’ємом 1.4 літра, який взаємодіє з 7-діапазонною роботизованою коробкою передач.

Стильний бізнес-седан Elantra доступний з вигодою до 99 629  гривень в залежності від комплектації. Спеціальна пропозиція діє на версії моделі з 1.6 та 2.0 літровими бензиновими двигунами, які працюють в парі з 6-швидкісними механічною або автоматичною КПП.

Елегантний та витончений седан Grandeur у період дії  спеціальної пропозиції можна придбати з вигодою до 213 952 гривень. Ця модель оснащена потужним бензиновим 3.0 літровим мотором,який взаємодіє із автоматичною трансмісією.

Преміальний седан Genesis G80, який обладнано 2.0 літровим бензиновим турбодвигуном, автоматичною КПП та повним приводом, можна придбати з вигодою до 507 500 гривень.

Компактний і практичний кросовер Creta можна придбати з вигодою до 134 590 гривень. Спеціальна пропозиція діє на версію моделі з 1.6 літровим бензиновим двигуном, який працює в парі з 6-швидкісною автоматичною КПП.

Бестселер марки Hyundai, кросовер Tucson можна купити з вигодою до 154 260 гривень. Спеціальна пропозиція діє на повнопривідну версію моделі з 1.6 літровим бензиновим турбодвигуном, який взаємодіє з 7-ступінчастою роботизованою трансмісією.

Потужний кросовер Santa Fe (DM) доступний з вигодою до 343 986 гривень. Спеціальна пропозиція поширюється на версії моделі з 2.4 літровим бензиновим і 2.2 літровим дизельним моторами, які взаємодіють з автоматичною КПП.

Вигідна пропозиція поширюється і на модель Santa Fe (ТM) нового покоління. Оснащений потужним і, в той же час, економічним 2.2 літровим дизельним мотором, який агрегатується з автоматичною КПП, цей кросовер доступний з вигодою до 226 490 гривень.

Флагман модельного ряду Hyundai, 7-місний кросовер Grand Santa Fe пропонується з вигодою до 340 120 гривень. Спеціальна пропозиція поширюється на версію моделі з 2.2 літровим дизельним мотором, який працює в парі автоматичною КПП.

Універсальний мінівен H-1 пропонується зі спокусливою вигодою – до 291 400 гривень. Спеціальна пропозиція поширюється на версію моделі з 2.5 літровим дизельним мотором, який працює в парі автоматичною КПП.

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів — обмежена.

* Пропозиція діє до повного розпродажу складу в усій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 21.12.2019 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» — офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.