All

21 грудня в аеропорту «Житомир» пройшла закрита презентація нового BMW X5 G05. 

Новий автомобіль, нове покоління, нова локація. Увесь вечір з гостями спілкувався ведучий Андрій Рибак, музикою заряджала позитивна Dj Daria Kolomiec, а видовищні враження подарувала команда LED-танцюристів.

BMW X5 четвертого покоління. Під його кузовом ховається модульна архітектура CLAR, що дебютувала на свіжій сьомій серії. Із застосуванням нового шасі збільшились габарити і колісна база моделі. При цьому, незважаючи на це, маса авто знизилася на два центнери (200 кг).

Інженерам вдалося досягти цього за допомогою полегшених матеріалів, ще більше покращивши міцність конструкції.

Також вперше для моделі BMW X стала доступна адаптивна пневмопідвіска передньої і задньої осі, яка дозволить регулювати кліренс у межах 80 мм. Шасі працює за механізмом підрулювання задніх коліс та зі спеціальним позашляховим оснащенням.

BMW X5 впевнено почувається на бездоріжжі і демонструє спортивний характер без втрати комфорту.

Головним візуальним елементом передньої частини є характерні масивні решітки радіатора. У стандартній комплектації новыий BMW X5 оснащується світлодіодними фарами, а в якості опції можна додати також лазерно-люмінофорне дальнє світло, яке не тільки підкреслює дизайн автомобіля, а й б’є на 500 метрів проти 300 метрів стандартних світлодіодних фар.

Крім того, відтепер для BMW Х5 G05 підготували декілька варіантів виконання. Варіант із пакетом xLine може похизуватися матовим алюмінієвим декором, а версія M Sport має додатковий обвіс, збільшені повітрозабірники та глянцево-чорні акценти довкола.

В якості опції і вперше для BMW будуть доступні 22-дюймові легкосплавні диски.

Також для нового BMW X5 вперше доступний опціональний пакет xOffroad, що надає можливість обрати один з чотирьох режимів руху. Кожен режим змінює висоту кліренсу, налаштування роботи автоматичної трансмісії та інтелектуального повного приводу xDrive, відгуки на натиск педалі газу і чутливість системи DSC, дозволяючи підлаштувати автомобіль під різні складні покриття, наприклад, пісок, слизьке каміння, гравій чи сніг.

Чітка структура приборної панелі і центральної консолі BMW X5 створюють відчуття небувалого простору. Високе положення сидінь, новий дизайн приборної панелі та інноваційна концепція дозволяють водію повністю контролювати ситуацію на дорозі. Стильним доповненням стане скляне виконання окремих елементів управління.

Новий X5 доступний з чотирма двигунами на вибір: два бензинові та два дизельні. Бензинові — представлені версіями xDrive40i (3,0 л, 340 к.с.) та xDrive50i з новим двигуном V8  (4,4 л, 462 к.с.), а дизельні – xDrive30d (3,0 л, 265 к.с.) та M50d (3,0 л, 400 к.с.).

Про героя цього вечора можна сказати ще багато, так як це маленька частина нововведень. Та детальніше про авто Ви можете дізнатися у нашому дилерському центрі за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 170А. Ми завжди раді Вас вітати!

#ПоліссяМоторс #PolissyaMotorsFamily