Mitsubishi

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний імпортер та дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, продовжує вигідні умови на замовлення автомобілів бренду онлайн. Заповнюючи онлайн-форму на сайті, клієнт отримує знижку до 3%*. Умови пропозиції діють з 21 грудня 2020р. до 28 лютого 2021 року включно.

 

У зв’язку з пандемією, пов’язаною з Covid-19, ми подбали про те, щоб клієнти мінімізували контакти з іншими відвідувачами дилерських центрів. Тому з кінця грудня пропонуємо вибирати автомобілі модельного ряду Mitsubishi онлайн, а також скористатися вигідною знижкою розміром до 3%*.

 

Перший крок — клієнт вибирає автомобіль онлайн. Для цього ми підготували інтерактивні 3600 огляди модельного ряду Mitsubishi і відео огляди з головними перевагами моделей, з якими можна ознайомитися у нас на сайті, не виходячи при цьому з дому.

 

Для тест-драйву клієнт заповнює онлайн-форму, і менеджер обраного клієнтом дилерського центру передзвонить, щоб домовитися про зручний конкретний час тестування автомобіля.

 

Для оформлення замовлення клієнта потрібно заповнити зручну онлайн-форму на сайті www.mitsubishi-motors.com.ua. Менеджер зв’яжеться з клієнтом для дистанційного обговорення деталей і оформлення договору. Клієнт може залишатися вдома, і при цьому насолоджуватися приємною знижкою до 3%*. І приїде в салон вже у момент видачі його новенького автомобіля Mitsubishi.

 

*Мається на увазі Акція (спеціальна пропозиція) під умовною назвою «Купуй онлайн зі знижкою до 3%», згідно з якою споживач (клієнт) має право на знижку розміром до 3% від рекомендованої роздрібної ціни автомобіля ТМ «Mitsubishi» (або від звичайної рекомендованої роздрібної ціни, або від спеціальної рекомендованої роздрібної ціни на ті моделі автомобілів, де така ціна є, далі разом – «попередня ціна реалізації»), за умови купівлі за повну вартість в акційний період автомобіля ТМ «Mitsubishi» в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (далі — Дилери), попередньо заповнивши відповідну онлайн форму на офіційному сайті Дистриб’ютора та/або Дилерів mitsubishi-motors.com.ua. Знижка (Акція) діє з 21.12.2020 р. до 28.02.2021 р. вкл. на території України (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС), далі – Територія. Акція поширюється на всі моделі автомобілів ТМ «Mitsubishi», що знаходяться на складах на Території. Про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації, а також — інші деталі про умови Акції див. на сайті mitsubishi-motors.com.ua у розділі «Акції». Акція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на акційні автомобілі встановлюються Дилерами та вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу на дату їх укладення. Кількість акційних автомобілів обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного у рекламі. Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови Акції.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні – ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30 А. Мітсубіші Моторс.

 

Інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» — офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні. Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» — забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.